Une dhe ai

Eshte nje ndjenje shume e bukur kur edi qe dikujt i pelqen ti, dikush mendon per ty, dikujt i nevojitesh ti,dikush kujdeset per ty, dikush nuk mund te jetoj pa ty.Dashuria dhe kujdesi jot ndaj meje, ma ndertuan Boten. Pa ty, une nuk jam une. Shpresoj qe ti arrish te gjitha synimet dhe te gjitha endrrat tua te behen realitet. Urime ty, njeriu me i dashur dhe me special ne jeten time. Te dua!

Folder: DASHURIA

Uploaded: May 27, 2015

Views: 30

Likes: 8

Tags: Amir, Duraku

Like
Share
published 3 years ago
Sonny
Follow


0 Comments