св.Габриел Лесновски #2

Ова е прекрасен манастир во Македонија, Лесново. Има многу убаво глетки од високито планини одоколу !

Uploaded: Oct 14, 2015

Views: 23

Likes: 21

Downloads: 0

Tags: #Beautiful, #View, #Beautiful, #Sky, #Lesnovo, #Macedonia

Like
Share
Download
published 2 years ago
Miki332
Follow


0 Comments