Гелни нокти - Gel nails - Art - уметност

Убавината започнува со фактот дека се прифаќате себеси во целост. Застанете пред огледало и погледнете се, дали Вие треба да бидете тоа што луѓето го забележуваат?...

Uploaded: Aug 22, 2016

Views: 121

Likes: 31

Downloads: 0

Tags: Beauty, begins, with, the, fact, that, accept, myself, completely.

Like
Share
Download
published 1 year ago
Andrijana1980
Follow


3 Comments
mima54

mima54

posted 1 year ago

lijepo

shi

shi

posted 1 year ago

WOOOOOOW

usapon2

usapon2

posted 1 year ago

Cool design !^_^