Гел нокти - флексибилност и трајност 1

Гел ноктите се дизајнирани да Ви ги направат ноктите да ви изгледаат поуредно и потрајно. Ова е само како третман за оштетени и напукнати ноктите.

Uploaded: Aug 21, 2016

Views: 167

Likes: 36

Downloads: 1

Tags: елните, нокти, на, клиентите, им, овозможуваат, природен, изглед

Like
Share
Download
published 1 year ago
Andrijana1980
Follow


7 Comments
lahnjules

lahnjules

posted 12 months ago

one way to have a sparkly day :) lovely

nicanormosquera

nicanormosquera

posted 12 months ago

Nice:)

selena_k

selena_k

posted 1 year ago

:)))

shi

shi

posted 1 year ago

Savrseniiiiiiiiii

dutanana

dutanana

posted 1 year ago

Lijepii

lacho59

lacho59

posted 1 year ago

good morning veri nice post