Нокти - Уметност - женственост -убавина

Убавината започнува со фактот дека се прифаќате себеси во целост. Застанете пред огледало и погледнете се, дали Вие треба да бидете тоа што луѓето го забележуваат?...

Uploaded: Aug 21, 2016

Views: 159

Likes: 29

Downloads: 1

Tags: Гелните, нокти, на, клиентите, им, овозможува

Like
Share
Download
published 1 year ago
Andrijana1980
Follow


6 Comments
selena_k

selena_k

posted 1 year ago

:)

digipan

digipan

posted 1 year ago

z

shi

shi

posted 1 year ago

Ovi su najlepsi...

dutanana

dutanana

posted 1 year ago

Super

andrijana1980

andrijana1980

posted 1 year ago

Fala

lacho59

lacho59

posted 1 year ago

nice post