изворот од планината

кога сонцето ке ја прекрие водата и тревата покрај водата ја има убавата зелена боја

Uploaded: Nov 16, 2015

Views: 23

Likes: 19

Downloads: 0

Tags: Macedonian, village, Sun, Mountain, spring, water, бода, извор

Like
Share
Download
published 2 years ago
vvenova
Follow


0 Comments