Гелни нокти - Уметност - природен изглед

Гелните нокти на клиентите им овозможуваат природен изглед, флексибилност и трајност, со што ги покрива оштетените или испукани природни нокти.

Uploaded: Aug 21, 2016

Views: 152

Likes: 29

Downloads: 1

Tags: Гелот, станува, силна, база, за, природни, нокти

Like
Share
Download
published 1 year ago
Andrijana1980
Follow


7 Comments
selena_k

selena_k

posted 1 year ago

likee

shi

shi

posted 1 year ago

Pravi je profesionalac. Odavno nisam videla ovako dobar rad.

andrijana1980

andrijana1980

posted 1 year ago

Ne. To radi moja sestra.

raphilon

raphilon

posted 1 year ago

Nice nails

shi

shi

posted 1 year ago

Vi radite ove nokte ?

andrijana1980

andrijana1980

posted 1 year ago

:)

lacho59

lacho59

posted 1 year ago

fantastic post