св. Габриел Лесновски #4

Ова е манастирот, сабајле во 7 h. Се со собираат многу луге од различни места на Литургија !

Uploaded: Oct 14, 2015

Views: 21

Likes: 19

Downloads: 0

Tags: #People, #Beautiful, #Sky, #Beautiful, #View

Like
Share
Download
published 2 years ago
Miki332
Follow


0 Comments