Плачковица, Македонија

Ова е мал дел од Плачковица. Плачковица е многу убаво место за релаксација и прилично добар терен за Оф Роуд. На плачковица има многу вила и разни други сместувања. !

Uploaded: Oct 14, 2015

Views: 9

Likes: 8

Downloads: 0

Tags: #Plackovica, #Makedonia, #Beautiful, #View, #Beautiful, #Sky

Like
Share
Download
published 2 years ago
Miki332
Follow


0 Comments