Брод- пристаниште-море -Убава прошетка ова лето по пристаништето

Брод- пристаниште-море .Летна прошетка по пристаништето и ги гледаме бродовите како пловат во плавото морето .

Uploaded: Aug 15, 2016

Views: 121

Likes: 43

Downloads: 0

Tags: Летна, прошетка, по, пристаништетои, ги, гледаме, бродовите

Like
Share
Download
published 1 year ago
Andrijana1980
Follow


8 Comments
andrijana1980

andrijana1980

posted 1 year ago

++

jelenacordis

jelenacordis

posted 1 year ago

Like :)

mecelk

mecelk

posted 1 year ago

nice

digipan

digipan

posted 1 year ago

++++

adakamitkumar

adakamitkumar

posted 1 year ago

Nice view)

raphilon

raphilon

posted 1 year ago

I like sea and beach

ljutosa

ljutosa

posted 1 year ago

+++